Для покарань у резонансних справах моєї політичної волі недостатньо – Зеленський

Для покарань у резонансних справах моєї політичної волі недостатньо – Зеленський

Загрузка...

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому за кермом автомобіля розповів, чому немає “посадок” в гучних справах.

Відповідний ролик опубліковано в YouTube.

Зеленський розповів, що ледь не з першого дня президентства зустрівся з представниками силових відомств – Міністерства внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро (НАБУ), Генеральної прокуратури (ГПУ) і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП).

На зустрічі він запитав у керівників відомств щодо найгучніших справ – розстрілів під час Революції гідності, переслідування журналістів, вбивства Катерини Гандзюк і розкрадання “Укроборонпрому”.

“І тут почалося найголовніше – САП каже, що в усьому винне НАБУ, НАБУ каже, що в усьому винна САП. Генпрокурор каже, що була б політична воля – ми б уже всіх посадили. Зараз вже пройшло півтора місяці, і я розумію тільки одне – що політичної волі моєї особистої недостатньо, немає політичної волі у наших правоохоронних органів. У когось є, але чогось їм завжди не вистачає. А коли людині не вистачає, то ми будемо робити все, щоб не вистачало країні цих людей”, – розповів Зеленський.

prm.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO