Не виконуюча обов`язки міністра Уляна Супрун довела конкретно, що є невід’ємною складовою...

Не виконуюча обов`язки міністра Уляна Супрун довела конкретно, що є невід’ємною складовою бандитського угрупування

Загрузка...

Сьогодні мова піде про конкретний злочин проти Катерини Амосової і НМУ ім. О. О. Богомольця.

Передвиборча гонка і гучні корупційні та політичні скандали повністю охопили Україну. В цій колотнечі на другий план відійшли не менш важливі питання для українського народу. А це, звісно, пішло на користь тільки головним «героям» темних діянь, що вже довго під прикриттям високих посад і «широкоплечих» покровителів здійснюють свої злочини щодо народу України.

Одним із таких конкретних злочинів є протиправні дії скандально відомої американської ставлениці Уляни Супрун, в.о. міністра МОЗ України проти Катерини Амосової і Національного медичного університету імені О. Богомольця. Розуміємо, що після цієї статті проллється шквал критики від прихильників Супрун, та все ж вважаємо, що нарешті пора вже все називати своїми іменами. А дії Супрун — не що інше, як злочин перш за все проти Держави України, а по-друге проти Катерини Амосової і студентів очолюваного нею ВУЗу.

Саме — ЗЛОЧИН!!! Прикро, що цього не помічають або лише роблять вигляд, що не помічають правоохоронні органи.

Багато хто скаже, що пані Уляна не винна, що вона є основним борцем за «справедливість», а є її заступник — Олександр Лінчевський, який слідкує за всіма діями міністерства! Бо складається враження, що це їх власне Міністерство, їх ТОВ, їх фірмочка! Держава тут ні до чого! Вони є власниками та засновниками цього товариства з обмеженою відповідальністю. А це означає, що вони і приймають особисто всі рішення і знімають прибуток від діяльності товариства…

СМІШНО??? Ми теж були б не проти роздати на Майдані під час «Революції гідності» аптечки і отримати від держави такий шматочок!!! На крові! На смертях!

Але, в цій публікації не про Майдан. Розглянемо один із злочинів Супрун, а злочин цей має назву — МЕДУНІВЕРСИТЕТ! І, як би Супрун не умивала руки від цієї теми, розуміючи свої злочинні діяння, не забуваймо, що саме вона, Супрун, щоразу ставила підписи у наказах про звільнення Катерини Амосової, і саме вона, як керівник Міністерства, несе відповідальність за дії підлеглих працівників і за себе.

Згадаємо з чого все почалось: наприкінці лютого минулого року Міністерство охорони здоров’я України відсторонило від виконання обов’язків ректора Національного медичного університету імені О.Богомольця Катерину Амосову. Причиною таких дій вказали – не укладення договору з Центром тестування на проведення ліцензійних іспитів «Крок». Таким чином, зірвавши проведення обов’язкового ліцензійного іспиту «Крок 1. Стоматологія для студентів НМУ». Та Катерина Амосова заявила, що ігнорування «Кроку» сталось виключно в межах правового поля, а точніше, щоб провести вчасно тестування, вона мала б піти на порушення Закону України, а, як чесна громадянка нашої держави вважала це не припустимим. Та потім зрозуміла, що для МОЗ закони «неписані», що керують Міністерством люди, які в цілях власного збагачення переступають через Конституцію України.

Звільнення Амосової вже цього року, як вона сама зазначала, було звичайною помстою Супрун і її заступника Лінчевського. Адже між університетом і Центром тестування була безоплатна угода, а Лінчевський довгий період здійснював тиск на Амосову, щоб вона перепідписала цей договір, який за новими правилами мав би діяти на платній основі, а це б дало можливість для особистого збагачення «зацікавлених людей». Заступник Супрун намагався укласти незаконну оборудку руками іншої людини, переклавши відповідальність на Амосову.

При оскарженні рішення Амосовою про відсторонення, МОЗ чітко стояло на своєму: Центр тестування і Національний медичний університет могли укласти договір і провести тестування, та Катерина Амосова із власних міркувань цього не зробила. Та якщо реально в цьому розібратись, то ця позиція є абсурдною. Тому що, університет не міг укласти договір з Центром тестування, адже сума тендеру на послуги з проведення іспитів складала 1,4 млн гривень. А, як відомо, закупівлі на таку суму мають проводитись на основі відкритих торгів. Що НМУ і зробив — оголосивши тендер в системі ProZorro.

Якщо зробити маленьке узагальнення, то Амосова поплатилась через те, що «не прогнулась» під корупціонерами.

Якщо перейти до оцінки зі сторони Верховенства Права, то стає моторошно. В голові не вкладається, як Міністерство охорони здоров’я, а точніше її керівники можуть так ганебно порушувати українські закони.

Почнемо з найлегшого: найперше в боротьбі з Амосовою МОЗ порушило статтю 19 Конституції України, де сказано, що ніхто не має права примушувати робити те, що не передбачено законодавством. Друге, не менш важливе: Супрун і компанія наплювали на те, що право обирати керівництво університету належить виключно трудовому колективу ВНЗ. А призначення «своєї людини» є зухвалим ігноруванням думки університетської спільноти. Це зневага керівництвом МОЗ законодавства України, що гарантує самоврядування і незалежність вишів. І це лише «квіточки».

Щодо псевдо в.о. ректора НМУ ім. О. О. Богомольця Юрія Кучина – це повний абсурд, цирк, рейдерський захват і так далі. Він, прикриваючись кишеньковими «ментами», так, бо не всі правоохоронні органи заслуговують на ганьбу, не впускає законного ректора, і використовуючи своє становище незаконно розтрачує бюджет ВУЗу.

Відповідно до законодавства України МОЗ не мала права призначити цю людину! Ії знаходження на території університету є протизаконним.

Тепер велике-превелике питання до наших правоохоронних органів: «Куди ви дивитесь? Чому не виконуєте свої обов’язки згідно Конституції України?». Цікаво, що таку нашумівшу ситуацію впритул не бачать ні Президент України, ні Прем’єр-міністр, ні НАБУ, ГПУ і їм подібні. Це ще раз доводить, що наша влада бачить рівно те, що їй потрібно, а на Закони… Читач сам зрозуміє… як вони ставляться до законів.

Знаєте, колись  викликало обурення, що влада переписує закони під себе, та тепер навіть не знаю, що краще: безглузді переписані закони під них чи просто банальна зневага до тих, що існують?

На рахунок гри «звільнення-поновлення» між Супрун і Амосовою, то варто пані Уляну запитати: «Чому вона так ненавидить наші суди? Чому так не довіряє судовій системі?». Скоріш за все, її дії — це банальна впертість і невміння програвати, визнавати власні помилки. Бо усі суди виграла пані Амосова.

Та обурює той факт, що через її самолюбство страждають невинні люди, мова йде про студентів даного вишу. Та якщо узагальнити, то від її «медичної реформи» вже постраждало багато людей, а за її словами це тільки початок. Навіть важко уявити, що чекає народ, коли вона «познущається» повністю.

Катерину Амосову обрали студенти і викладачі НМУ ім. О. О.Богомольця, крім того вони за нею горою стоять, про що свідчив страйк, який вони влаштували на її захист. Чому своє законне право Катерина Амосова має відстоювати через суди? І в цих судах перемагає! Чому, така особа, як Уляна Супрун, дозволяє собі нехтувати «ІМ’ЯМ УКРАЇНИ»? Чи для неї має бути «ІМ’Я АМЕРИКИ»? Студенти і викладацький колектив- це такий самий народ, як і той, що іде на вибори Президента України. І так само вибрав Амосову своїм ректором.

То що виходить: в.о. Міністра МОЗ зневажає думку народу?! Не для образи Супрун, але подивитись на це все зі сторони: суди зневажає, народ зневажає, на закони України взагалі плює – хто вона? А найголовніше – що вона робить на керівній посаді в країні? Чому в цій ситуації МОЗ знову нехтує Законом України, а саме порушує статтю 235 КЗпП України (рішення про поновлення незаконно звільненого працівника підлягає негайному виконанню!). А цю статтю МОЗ і Супрун по відношенню до Амосової порушили неодноразово, тому до СУПРУН ще назбирали цілий «букет» додаткових злочинств, зокрема: стаття 382 Кримінального кодексу України (умисне невиконання судового рішення), тут варто вказати, яке за це покарання має бути: штраф від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 8500 до 17000 грн) або позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. До всіх вищесказаних злочинів додається – зловживання владою і службовим становищем. І того, як другий проміжний підсумок — Супрун не те, що не має ПРАВО займати свою посаду, а проти неї давно вже повинні бути відкриті кримінальні провадження, доведені до суду і вона має понести покарання!

Абсурд! Бо логіки в діях Уляни Супрун немає. Хіба, якщо розцінювати, що вона фінансово зацікавлена у своїх нововведеннях, тоді все стає на свої місця. Тут, якраз, логічно буде додати її пристрасне відстоювання системи «Крок», (до речі  Амосова не є явним прихильником  цього). Якщо загалом  подивитися зі сторони, то закрадається питання: «Для чого ця система «Крок»?… Виходить так, що медичний ВУЗ навчає студента, виставляє бали (тим же підтверджуючи його профпридатність), робить кваліфікованого працівника, а в кінці-кінців Супрун не довіряє і зневажає тих всіх викладачів… Бо без проходження «Кроків» студент ніхто, і все його навчання, ніщо інше, як «даремна трата часу». Тоді знову запитання: «навіщо ходити і вчитись у ВУЗі? Можливо Супрун введе ще й самонавчання в медицині, якщо важливий тільки «Крок»?». «Чи можливо (припущення — не звинувачення) «Крок» є стабільною можливістю просто заробляти хорошу прибавку до окладу?».

Узагальнюючи все вище написане, ми з вами ще раз переконались, що наша рідна Україна з головою занурена в хаос, бездіяльність правоохоронних органів, злочинство на найвищих рівнях управління країною, нехтування законів можновладцями, і так далі. Та найгірше, що всі про це знають керівники вищих відомств і не борються з злочинами, а спостерігають, а іноді їх організовують.

Щодо назви статті, то вказано: «…теперішнього бандитського угрупування…». Вибачте, але це факт, і давайте все нарешті називати своїми іменами. Бо 28 років ми використовуємо «зменшено-пестливі» слова, а толку нуль.

Щодо Супрун – не розуміємо куди дивляться Президент, Прем’єр і правоохоронні органи, не розуміємо чому нічого не робиться, коли злочини на яву.

Щодо Амосової – в Держреєстрі керівник університету саме вона! Розумієте??? А відповідно за Законом України, вона є очільником  НМУ ім. О. О.Богомольця, тому знову — де Президент, Прем’єр і правоохоронні органи? Чому не затримають рейдера і не дадуть Амосовій  по праву керувати ВНЗ, який її обрав!!!?

А тепер висновок: якщо завтра Президента України обере народ, а хтось в ЦВК скаже: «Ми не підпишемо, ми ж тут головні. При чому тут вибори!»  Ситуація в університеті ні чим не відрізняється!

Якщо на дану публікацію не буде реакції Президента, Прем’єра, ГПУ, НАБУ, НАЗК, ДБР та МВС наша редакція гарантує, що скандал в «Укроборонпромі» з Свинарчуком буде здаватися лише «квіточками». У наступній публікації будуть конкретні прізвища про зроблені оборудки та показані злочини конкретних чиновників, хто має відношення до МОЗ. З конкретними прізвищами.

ДАЛІ БУДЕ!

vse.media


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO