Діана Дуцик про ток-шоу на 1+1 “Право на владу”: “Якщо ви покажете...

Діана Дуцик про ток-шоу на 1+1 “Право на владу”: “Якщо ви покажете публіці справжнього Зеленського, це буде смeрть його рейтингам”

Загрузка...

Багато людей в Україні ніяк не можуть відійти від враження, яке отримали від кандидата Зеленського після його появи в ток-шоу на «1+1» «Право на владу».

Вихід в публічний простір коміка ще раз тільки підтвердив просту істину, що король – голий. Він не здатний вести дискусії на важливі соціальні та політичні теми, він просто абсолютно нічого не розуміє в державному управлінні. І це було цілком очевидно, здається, всім присутнім в студії іншим кандидатам також.

Про це у своєму блозі пише Діана Дуцик, медіаексперт.

Вона зазначає, тепер зрозуміло, чому Зеленського не пускають на інші ток-шоу. Навіть на своє, «плюсівське» ток-шоу його не пустили, а зробили включення, тому що він не зміг би конкурувати ні з Наливайченком, ні з Гриценком, ні з Садовим, ні тим більше з Тимошенко. Він виглядав би просто дуже і дуже шкода. Як тільки він вийде на дискусію з іншими кандидатами, де немає заготовленого папірця з текстом, все стане очевидним.

На думку експерта, набагато легше маніпулювати думкою електорату через креативну рекламу, серіал або якісь комедійні формати, але, якщо ви покажете публіці справжнього Зеленського, це буде смерть його рейтингам. Ті, хто смикають там десь за ниточки, добре це розуміють. «Зуб даю» – так завершив свій спіч Зеленський під час політичного шоу. Це «прекрасна» фраза, яка гідна майбутнього Президента чи народу, який збирається голосувати за такого Президента.

Діана Дуцик


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO