Тимошенко! Зупини свою банду – Сергій Каплін лідер СДП SDP

Тимошенко! Зупини свою банду – Сергій Каплін лідер СДП SDP

Загрузка...

Наша команда у Полтаві!

Ось він соціальний ліфт: ще пару років тому я не знав нікого з цих хлопців. Тепер вони – єдина команда, депутати, відомі у місті політики.

Кожен досяг успіху у боротьбі, починаючи з нуля без «праймеризів», «форумів нового курсу» і іншої хрентотєні. Вони щодня боролися за простих людей. Ризикуючи життям. Це і є іх незмінний «курс».

А в цей час місцева Батьківщина з Мамаєм грабувала місто. Юля мовчала і на всі мої заклики та вимоги полтавців зупинити свою банду у Полтаві розводила руками. Чому? А по іншому ім не втримати у партії людей. Дозволяти грабувати – це іх мисливський квиток, абонемент до корита, інакше партії не буде:)

Ми, ще раз, звертаємося до Тимошенко, зупиніть свою банду, вона вже нажерлася, вистачить навіть правнукам, доведіть що ви бідуєте нову команду, доведіть, що ваші нові борди це не просто фальшпанель.

Ми ж збудували партію нового типу: з новими людьми, ідеологією, стратегією, чітким планом для України та амбіцією її врятувати. Ми перші в Україні почали процес реального відкликання депутатів за народною ініціативо. Так, сьогодні у нас рейтинг біля 3%. Але є ще рік і ми будемо у наступному парламенті, 100%.

На фото – типова команда нашої партії. Таких хлопців і дівчат по всій країні вже сотні, завтра будуть тисячі!

Юра Синяк – совість команди. Він стійко тримав позицію і відданість партіі, фракції, коли продажні ублюдки намагалися ії знищити. Він не покинув фракцію в найтяжчі часи.

Саша Кісільов – двигун партії, новий член фракціі за результатом відкликання тушки-зрадника. Наша партія вперше в Україні зробила це і сьогодні продовжує очищення.

Толя Вертелецький – відкриття місцевого самоврядування якого не зупинити. Пару місяців тому йому спалили авто, але зупинити його не зможе ніхто.

Сергій Тупікін – сама системність)) один з найкращих місцевих партійних керівників в Україні.

Саша Шамота – смерть «кощея Мамая))). Він вже політик національного рівня, депутат, що не раз ризикував своїм життям у боротьбі за справедливвсть.

Ось вони справжні нові лідери, які пройшли і Крим, і Рим і мідні труби:)

П.с. Провели нараду по виконанню рішення суду щодо зменшення тарифів за проізд. Нагадаю, нещодавно ми таки виграли суд!

Сергій Каплін


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO