Старий Самбір і Самбір меморандуму про сортування сміття не підписували, але...

Старий Самбір і Самбір меморандуму про сортування сміття не підписували, але Львівська ОДА підписи їм “намалювала”

Загрузка...

У Львівській ОДА двадцять першого квітня із дев’ятнадцятьма містами області було підписано меморандум щодо прийняття від 10 до 80 тонн львівського сміття щодень на своїх територіях впродовж двох років.

Серед тих підписантів виявилися міста Самбір та Старий Самбір. Але керівництво цих населених пунктів, як стверджує представник “ВОЛІ-Руху нових сил” Василь Курій нічого насправді не підписувало,оскільки було відсутнє на тій нараді.“Обман та маніпуляція. Ці міста не підписували “сміттєвого”меморандуму від львівського губернатора та уряду. Усе цинічно повирішували за нашими плечима, демонструючи це як вирішення проблеми з утилізації відходів”, – обурюється Василь Курій.На його думку, про жодні децентралізаційні зміни говорити не можна, поки в громади відбираються право самостійно приймати рішення.

“Нам поставили ультиматум – забери наші відходи, інакше ми відберемо твою землю.

Влада таким чином прагне замилити всім очі, показавши ефективну роботу уряду, очільника області і глави держави. Наче вони дійсно можуть вирішити сміттєву проблему. Але я скажу, що їхні дії починаються й закінчуються лиш на папері”, – говорить представник “ВОЛІ Руху Нових Сил Міхеїла Саакашвілі”. Така ситуація, як каже Курій, трапилася вже вдруге.Яворівську громаду раніше вже змушували приймати рішення, продиктоване урядом і губернатором – знайти землю для  облаштування звалища сміття в цьому районі.“Від львів’ян і Львова ми не відхрещуємося, адже це теж наше українське місто. І ми не залишимо його наодинці в смітті. Наші ради на місцях мають готовність допомагати,але яким чином ми можемо цього досягнути, коли ми не приймаємо насправді жодних рішень? Меморандум цей робили за нашими спинами Цинічно.

Читайте також: Выйдет ли АТОМНАЯ ЭНЕРГЕТИКА УКРАИНЫ из-под контроля?

І це ще раз показує, яка в нас насправді диктаторська влада”, – говорить волієць.У “ВОЛІ-Руху Нових Сил” упевнені, що представники влади мали достатній проміжок часу, аби опрацювати проблему та знайти чесні шляхи її вирішення. Нагадаємо, що 17 років тому в’їзд машин із відходами блокувався громадою Грибовичів. Та сміттєзвалище там все одно розмістили, і рік тому там сталася страшна смертельна трагедія та екологічне лихо.“Будувати завод із переробки та утилізації відходів не спішать і ще нічого не зробили в цьому напрямі. На всіх рівнях влада “тягне”, а її ціль незмінна – перекинути це питання на плечі інших, а самій, аби термін біля “керма” відбути. Ми підтримаємо ті громади, які протестуватимуть проти облаштування звалищ сміття на своїх територіях. Нові звалища не є ефективним вирішенням проблеми. Натомість, замість того, аби створювати нові заводи із переробки відходів і давати додаткові робочі місця людям, співпраця мера Львова з урядом і керівником області полягає в тому,аби витратити наші фінансові ресурси на те, щоб на території наших населених пунктів зарити відходи якомога глибше , – відзначив волієць Василь Курій.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO