“ХТО ПРОТИ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ, ТОЙ Є ЗЛОЧИНЦЕМ”: АКАДЕМІК ЮХНОВСЬКИЙ ЗВЕРНУВСЯ ДО ЗЕЛЕНСЬКОГО

“ХТО ПРОТИ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ, ТОЙ Є ЗЛОЧИНЦЕМ”: АКАДЕМІК ЮХНОВСЬКИЙ ЗВЕРНУВСЯ ДО ЗЕЛЕНСЬКОГО

Загрузка...

Також народний депутат I-IV скликань закликав чинного президента – до співпраці зі своїм попередником

Державність української мови має бути основою української держави, а хто проти цього – той є державним злочинцем. На цьому з трибуни парламенту під час урочистого засідання ВР з нагоди 30-ї річниці Декларації про суверенітет України заявив академік Ігор Юхновський.

Він звернувся до президента Володимира Зеленського із закликом стати прикладом для наслідування у прагненні говорити українською.

“Нехай ваша українська мова стане рідною і чудовою за своїм мелодійним звучанням. Нехай такою вона стане у вашій родині. Від вас яскравим світлом нехай вона пошириться на ваших соратників, і на всю державу. Державність української мови – основа української держави. Зараз хто проти цього – є державним злочинцем”, – зазначив Юхновський.

Також він закликав Зеленського скористатися досвідом державотворення п’ятого Президента Петра Порошенка: “Нехай ваш попередник стане вашим радником і опорою. Не дозвольте знижувати авторитет попередніх президентів”.

5.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO