Онлайн-школу Зеленського знімає Квартал та Мамахохотала

Онлайн-школу Зеленського знімає Квартал та Мамахохотала

Загрузка...

Онлайн школу від Зеленського, в який майже щоденно фіксуються ляпи та неправдиві факти виявляється виробляє Квартал 95 та Мамахохотала. Чомусь навіть не дивно. Адже яку якість та фактчекінг можна очікувати від коміків? На жаль, цей підхід сьогодні реалізується не тільки у телепроектах, а й на рівні керівництва країною. Результати ви бачите самі.

Як повідомила генеральний директор директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента Вероніка Селега в коментарі Українським Новинам, телепроект Всеукраїнська школа онлайн виробляє: “Збірна команда медіа-фахівців фрілансерів, співробітників різних телеканалів і окремих продакшн-студій, включаючи Квартал 95, Мамахохотала …”

І дуже смішно слухати, як Зеленський, що зробив кар’єру на висміюванні за гроші тих, на кого покаже замовник, тепер повчає  у своїх відосіках тих, хто сміється з бездарних ляпів цього продукту від Зеленського.

enigma.club


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO