У Генпрокуратурі РФ розповіли, що загрожує генеральному директору Пошти Росії

У Генпрокуратурі РФ розповіли, що загрожує генеральному директору Пошти Росії

Загрузка...

Генеральному директору Пошти Росії Дмитру Страшнову загрожує відкриття кримінального провадження за статтею “Зловживання повноваженнями”, заявив офіційний представник наглядового відомства Олександр Курінний.

– Стаття про зловживання повноваженнями. Якщо його премія нікому не завдала шкоди, то це буде розцінено як адміністративне порушення, – пояснив Курінний.

Представник Генпрокуратури також додав, що тими, хто виписував багатомільйонні премії, буде займатися вже Слідчий комітет Росії. При цьому Курінний відмовився розповідати, хто саме це зробив.

Нагадаємо, раніше на Росії хвилю обурення підняла інформація про те, що генеральний директор Пошти Росії Дмитро Страшнов отримав в 2014 році премію в розмірі 95,4 млн руб. (38 млн. грн. за сьогоднішнім курсом). Пізніше він заявляв, що ця історія надто роздута, адже отримував винагороду законно. При цьому в Генпрокуратурі вважають виплату такої премії незаконною, за їх оцінкою, сума винагороди повинна була скласти лише 3,2 мільйона рублів (1,3 млн. грн.).

Також “Поштівка” повідомляла, що генеральний директор “Укрпошти” отримує втричі більшу зарплату ніж керівник “Пошти Росії” (333 тисячі проти 123 тисяч в перерахунку на гривні) . При цьому загальна чисельність співробітників “Пошти Росії” 350 тисяч чоловік (77 тисяч в Укрпошті), дохід компанії 2015 році склав 149 млрд руб (60 млрд. грн., дохід “Укрпошти в 2015 році становив 4,4 млрд. грн. ). На початку 2016 року “Пошта Росії” створила власний поштовий банк – “Почта-Банк”. У липні 2016 г. «Пошта Росії» ввела нову систему преміювання співробітників, засновану на виконанні ключових показників ефективності (KPI), в “Укрпошті” така система відсутня.

Відповідно до прес-релізу підприємства, за підсумками діяльності у ІІІ кварталі 2016 року УДППЗ “Укрпошта” отримало чистий збиток у розмірі 11,8 млн гривень, тоді як аналогічний період минулого року компанія закінчила з чистим прибутком 14 млн гривень. За інформацією “Спілки поштовиків України”,  Ігор Смілянський не зумів здійснити заплановану на IV квартал 2016 року корпоратизацію держпідприємства і не оприлюднив свою декларацію за 2015 рік, як того вимагає законодавство.

 

Генеральнмй директор Пошти Росії Дмитро Страшнов. Скріншот телеекрану.

 

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Ризикуй знати набагато більше.

 

 

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO  https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!