Голова Парламентського комітету з питань охорони здоров’я намагається розширити власний бізнес за...

Голова Парламентського комітету з питань охорони здоров’я намагається розширити власний бізнес за рахунок держави

Загрузка...

Один з кращих медичних центрів України – Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами (далі – Установи)  забирають за безцінь та збираються закрити та продати.

В кулуарах Верховної ради України точиться палка дискусія навколо ситуації з можливим переходом Установи в приватні руки керівництва з питань охорони здоров’я. Цей медичний, науково-практичний заклад існує з 1953 року, активно розвивався та був лідером медичної галузі України. Сьогодні тут працюють близько 1500 високофахових співробітників: одні з кращих лікарів усіх напрямків, а також залучені професіонали передових сфер сучасної світової медицини.

Установа діє за трьома напрямками: клінічний (включає в себе центр первинної медичної допомоги, лікарські амбулаторії, пункти охорони здоров’я, станцію швидкої медичної допомоги, консультативно-діагностичний центр, центр стаціонарної допомоги, який включає: терапевтичний стаціонар з інфарктними ліжками, хірургічний стаціонар, операційне відділення з рентген хірургічним блоком, відділення анестезіології та інтенсивної терапії та дитячий консультативно-лікувальний центр з дільничною службою), науковий (науковий відділ внутрішньої медицини, науковий відділ малоінвазивної хірургії, науковий відділ організації медичної допомоги) та освітній напрям (Науковий центр «Інститут післядипломної освіти», який включає навчально-тренувальний центр та центр підвищення кваліфікації). Наприклад, Установа славиться своїм хірургічним напрямком. Усі оперативні втручання проводяться мініінвазивним методом, який дозволяє пацієнтові вже на наступний день вже виписатися з лікарні та вести здорове життя.

В цей рівень розвитку упродовж багатьох років були вкладені великі державні кошти, людські знання та ресурси з метою швидкого та якісного надання медичної допомоги громадянам України.

Установа наразі підпорядкована Державному управлінню справами Президента України. Цікаво було б дізнатися позицію керівництва ДУС щодо ситуації можливої передачі Установи в розширення структури приватного бізнесу голови парламентського комітету – клініки «Борис»?

Лідери держав світу незалежно від форми правління намагаються зберегти подібні медичні установи в своїх країнах та спираються на їх досвід і підтримку як в реалізації державної політики в сфері медицини, так і під час екстрених ситуацій.

Здоров’я нації і кожного громадянина намагаються протиставити власним бізнес-інтересам окремої групи людей. Кращі наукові досягнення та майбутнє медичної науково-практичної еліти України залежить від перспективи існування Установи.

Чи знає Президент про діяльність на наміри голови Парламентського  комітету з питань охорони здоров’я. Цікаво, якою буде позиція Президента України?

politica.com.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO