Видатний поборник моралі, борець з пранком і автор трагіфарсу “Економічний Нюрнберг” Анатолій...

Видатний поборник моралі, борець з пранком і автор трагіфарсу “Економічний Нюрнберг” Анатолій Матіос любить казати, що благополуччям він зобов’язаний своїй дружині-мультимільйонерці і, звичайно, Господу Богу

Загрузка...

Видатний поборник моралі, борець з пранком і автор трагіфарсу “Економічний Нюрнберг” Анатолій Матіос любить казати, що благополуччям він зобов’язаний своїй дружині-мультимільйонерці і, звичайно, Господу Богу, який розпростер захисний покрив над його талановитою сім’єю. Не розумію, чому він не згадує свого доброго ангела Львочкіна – мабуть через скромність – але наразі не в цьому річ. Зараз я хочу розповісти про надзвичайно винахідливу схему, яка нормально так підгодовує родину Матіосів.

Як відомо, Україна експортує волоський горіх. Горіх збирається, чиститься, скаладається в тару і відправляється через митницю адресатам. І ось тут починає працювати без перебільшення геніальна схема.

Річ у тім, що рідний брат Матіоса – Олег – також займається експортом волоського горіха. Аби позбутися конкурентів, він в 2014 році через підставних осіб запатентував як об’єкт інтелектуальної власності “тару для зберігання та транспортування очищених горіхових ядер”, тобто звичайні картонні коробки. Якщо ви думаєте, що це якісь спеціальні коробки з блек-джеком і хвойдами, ви помиляєтесь. Це абсолютно звичайна картонна коробка з папером усередині. І тепер вся продукція, завантажена в такі коробки, зупиняється митниками.

Так, митники не мають повноважень втручатися у господарські відносини між комерційними структурами, які зазвичай у таких випадках ідуть до суду і вирішують проблеми, але, очевидно, не у випадках, коли йдеться про таке надзвичайно обдароване сімейство. Тому вони затримують вантажі, роблять запити на адресу правовласника, той впродовж 15-ти діб розглядає їх, пише відповіді, строки контрактів накриваються тепловізором, підприємці несуть збитки, а “винахідник” картонної коробки і за сумісництом експортер – у профіті.

Хіба не геніально? Це майже те ж саме, що зареєструвати право інтелектуальної власності на статевий акт і почати кріпити всіх, хто їбеться. Блискуча, шляк би вас трафив, схема.

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO

Схожі статті

0 35