“США готують справжню трагедію для Кремля прямо перед самими виборами президента”, –...

“США готують справжню трагедію для Кремля прямо перед самими виборами президента”, – Арестович

Водночас експерт наголосив, що Кремль не зупиниться ні перед чим у випадку реальної загрози.

США готують справжню трагедію для Кремля прямо перед самими виборами президента. У зв’язку з цим Росія може застосувати силові інструменти. Про це заявив військовий експерт і блогер Олексій Арестович, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

“І головна трагедія для Росії – що американці повинні оприлюднити до кінця лютого-початок березня конкретні схеми Путіна. Це буде трагедія для Кремля, тому що коли фільм про Дімона підняв протести в 80-ти містах, то, коли покажуть всі ці схеми, як обкрадають російський народ, то там може бути дуже серйозно.

І це саме за три тижні до виборів у РФ. Ось чого вони бояться. Тому можуть бути зрушення в цьому плані”, – пояснив він.

Водночас Арестович наголосив, що Кремль не зупиниться ні перед чим у випадку реальної загрози.

“Але треба розуміти, з ким ми маємо справу. Люди з КДБ, які сидять з арсеналом ядерної зброї і величезною кількістю грошей за спиною, раз змогли втрутитися в американські вибори, то зможуть робити й інші капості.

Вони в жодному разі не миротворці. Вони можуть відтягувати час, але силове вирішення проблем для них природно, як дихати, інших методів вони не сприймають”, – попередив військові експерт.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO

  • kutasyk

    Росії абсолютно все одно хто в США президент, бо вони і так роблять абсолютно що хочуть і як хочуть. Але всім добре відомо, що Росії краще коли в США є адміністрація демократів, бо саме вони послаблюють армію, не вмішуються в міжнародні відносини, і є такими собі пацифістами, що закривають очі на воєнні експансії, або ж звязують військовому керівництву руки на ефективні вирішення військових дій. Республіканці мають абсолютно протилежну політику. Тому вважати, що Путін хотів Трампа це абсурд. Путін, як підлий брехун, робив вигляд що хотів Трампа. Насправді це робилося для того, щоб налякати виборців США, щоб ті за нього не голосували. Я вважаю, що Путіну найвигідніший би був соціаліст Сандерс, котрий мав всішанси виграти вибори, якщо б Клінтон не підкупила штаб демократів. Сандерс мав прямі звазки з КДБ в минулому. Він не скривав свою любов до соціалізму і Росії. Саме в Росії він прові свій медовий місяць за часів СССР. З іншого боку, не піддавайтеся амнезії та не забувайте про те, що саме демократ Клінтон здав Україну в Будапештському меморандумі 1994, а інший демократ Обама нагло проігнорував зобовязання США по цьому ж документу. Так що робіть висновки самі і не слухайте що говорять фейкові новини такі як Washington Post, NY Times, та CNN–це ЗМІ які керутються демократами.

  • kutasyk

    Росії не так важливо хто в США президент, бо вони і так роблять абсолютно що хочуть і як хочуть. Але Росії краще коли в США є адміністрація демократів, бо саме вони послаблюють армію, не вмішуються в міжнародні відносини, і є такими собі пацифістами, що закривають очі на воєнні експансії, або ж звязують військовому керівництву руки на ефективні вирішення військових дій. Республіканці мають абсолютно протилежну політику. Тому вважати, що Путін хотів Трампа це абсурд. Путін, як підлий брехун, робив вигляд що хотів Трампа. Насправді це робилося для того, щоб налякати виборців США, щоб ті за нього не голосували. Я вважаю, що Путін волів щоб президентом був соціаліст, а точніше комуніст Сандерс, котрий мав всі шанси виграти вибори, якщо б Клінтон не підкупила штаб демократів. Сандерс мав прямі звязки з КДБ в минулому. Він не скривав свою любов до соціалізму і Росії. Саме в Росії він провів свій медовий місяць за часів СССР (ви тільки в думайтеся в це). З іншого боку, не піддавайтеся амнезії та не забувайте про те, що саме демократ Клінтон здав Україну в Будапештському меморандумі 1994-му, а інший демократ Обама нагло проігнорував зобовязання США по цьому ж документу в 2014-му. Так що робіть висновки самі і не слухайте що говорять фейкові новини такі як Washington Post, NY Times, та CNN оскільки це ЗМІ, котрі керуються демократами.